no-img
آپ وب

پکیج آموزش بازگردانی حساب اینستاگرام


وب سایت آپ وب مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و مطالب در صورت درخواست کارگروه فهرست مصادیق مجرمانه از سایت برداشته خواهد شد
آپ وب
مطالب ویژه
اطلاعیه های سایت

ادامه مطلب

پکیج آموزش بازگردانی حساب اینستاگرام
16 اردیبهشت 1397
860.8 مگابایت
رمز فایل www.upweb.info

پکیج آموزش بازگردانی حساب اینستاگرام


پکیج آموزش بازگردانی حساب اینستاگرام

اکانت اینستاگرام چگونه هک می شود ؟

شاید تصور کنید که پشت مسئله هک شدن اکانت اینستاگرام شما یک هکر سایبری قرار دارد! اما حقیقت این است که در اغلب موارد مسئله به این پیچیدگی‌هایی که تصور می‌کنید نیست و یک سهل انگاری کوچک از جانب شما منجر به هک شدن اکانت اینستاگرام‌تان شده است. افراد سودجویی که حتی نمی‌توان نام آن‌ها را هکر قرار داد هم گاها می‌توانند با ترفندهای خاصی به رمز عبور اکانت های خاصی در اینستاگرام دست پیدا کنند.

 

یکی از اصلی ترین مسائلی که شانس هک شدن اکانت های کاربران در شبکه های اجتماعی را افزایش می‌دهد، انتخاب رمز عبور یا پسورد ضعیف است. بسیاری از افراد پسورد اکانت اینستاگرام خود را همان شماره موبایل‌شان در نظر می‌گیرند! یا دو بار تکرار پشت سر هم یوزرنیم خود را به عنوان پسورد اکانت در نظر خواهند گرفت! مطمئنا استفاده از این رویکردها می‌تواند شانس هک شدن اکانت شما را افزایش دهد. هکرها و افراد سودجو حتی در برخی شرایط سعی می‌کنند تا به طور غیر مستقیم از زبان شما حرف بکشند و مسیر خود برای حدس زدن و هک کردن پسورد اکانت های مختلف شما را هموارتر کنند.

بنابراین از آنجایی که هک شدن اکانت اینستاگرام بسیار شایع شده است، نیاز به برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام هم در کنار آن پر اهمیت‌تر از گذشته می‌شود. اما چگونه می‌توانید اکانت هک شده اینستاگرام خود را بازیابی کنیم؟ما به شما این پکیج را پیشنهاد می دهیم که می توانید با آن حساب اینستاگرام خود را به آسانی بازیابی کنید(برگردانید)

 

در این پکیج علاوه بر آموزش بازگردانی پیج اینستاگرام آموزش های دیگری نیز موجود است که برای شما آماده کرده ایم :

  • بازگردانی حساب هک شده
  • حذف اکانت های فیک
  • بازیابی رمز فراموش شده
  • دریافت تیک آبی
  • دور زدن تایید دو مرحله ای
  • بازگردانی اکانت های قفل شده

 


قیمت اصلی پکبج : ۱۰۰٫۰۰۰ تومان

قیمت فروش : ۱۵٫۰۰۰ تومان (فرصت عالی برای خرید)موضوعات :
آموزش , اینستاگرام
ads

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید